U subotu, 17. veljače u 22.53 sati...
VIDEO // VEDRAN LJUBENKO // Novi spot perspektivnog dubrovačkog glazbenika
Novi singl i spot mladog i perspektivnog Vedrana Ljubenka zove se “Vrijeme da se trgnem”. Nakon prethodna dva singla “Papučar” i odličnog “Ja sam hit”, nova pjesma je ujedno i njegova prva autorska pjesma.
– Pjesma opisuje jedan period u kojem sam morao odlučiti između više životnih puteva i poslužila mi je kao motivacija i način ekspresije jer se kroz svakodnevnu komunikaciju ne mogu tako dobro izraziti. Smatram da se svatko može pronaći u njoj i da se većina ljudi našla u sličnoj dilemi – objasnio je Vedran.
Glazbeni producent pjesme je Toni Butigan, master je radio Mihael Blum, a odsvirali su je Ivan Jakić (gitara), Roberto Di Liddo (bass dionice) te Jan Ivelić (bubanj). Slušatelji su je premijerno mogli čuti još jučer u emisiji Music pub Zlatka Turkalja na 2. programu Hrvatskog radija. Novu pjesmu “Vrijeme da se trgnem” prati i spot u produkciji 2KM snimljen u dubrovačkom kinu Sloboda.
Šira publika Vedrana je upoznala kao finalistu popularnog televizijskog glazbenog showa The Voice u kojem mu je mentor bio Ivan Dečak. Vedran je pametno iskoristio pojavljivanje u velikom HRT-ovom projektu, a stečeno iskustvo iskoristio vrlo brzo za predstavljanje svojih singlova. Pjesmom “Ja sam hit” u kojoj mu se pridružio još jedan izniman vokalist iz The Voicea, Mahir Kapetanović Mahkey pokazao je da njegovo vrijeme tek dolazi.























