SPORT Košarka

VIDEO // Hezonja ponovno dvoznamenkast, Bender asistirao suigraču za pobjedu u posljednjoj sekundi

izvor: espn.com

Mario Hezonja nastavlja s dobrim utakmicama na NBA parketima kroz prosinac. U novom porazu Orlando Magica od Miamija 89:107 Dubrovčanin je igrao 32 minute u kojima je ubacio 14 koševa uz 5 skokova i 1 asistenciju.

Novi poraz upisali su Indiana Pacersi, ovoga puta na gostovanju u Detroitu s uvjerljivih 83:107. U sivilo svoje momčadi uklopio se Bojan Bogdanović koji je za 24 minute igre ubacio, za njega skromnih, 10 poena.

Dragan Bender dobio je 18 minuta u pobjedi Phoenix Sunsa nad Memphis Grizzliesima 99:97. Bivši košarkaš Splita zabio je 3 koša i uhvatio 4 skoka, ali je bio izravan sudionik u pobjedničkom košu nakon što je iz auta sjajno dodao Tysonu Chandleru za zakucavanje 0,6 sekundi do kraja.