Split Košarka

I ovog vikenda odigrala se Žuta liga u organizaciji KK Splita

I ovog vikenda odigrala se Žuta liga u organizaciji KK Splita u kojoj sudjeluje oko 250 dječaka i djevojčica u dobi od 7 do 13 godina.

U Žutoj ligi natječe se 12 ekipa podijeljenih u dvije skupine, a u mini basket Žutoj ligi igrala šest ekipa. Brojna publika, zanimljive utakmice i veliki interes djece još jednom su pokazali da je Žuta liga pun pogodak.

Žuta liga, 2. kolo (dvorana Gripe)
Skupina A: Gripe 3 – Gripe 2 34:14, Spinut 1 – Ravne njive 1 33:21, Pazdigrad – Mejaši 14:22.
Poredak: 1. Spinut 1 4 boda, 2. Ravne njive 1, 3. Gripe 2, 4. Gripe 3, 5. Mejaši svi po 2 boda, 6. Pazdigrad bez bodova.
Zaostala utakmica 1. kola skupine B: Bol – Gripe 1 38:26.
Drugo kolo, skupina B: Gripe 1 – Ravne njive 2 11:59, Žrnovnica – Spinut 2 27:36, Spinut 3 – Bol 28:16.
Poredak: 1. Spinut 2 4 boda, 2. Ravne njive 2, 3. Žrnovnica, 4. Spinut 3, 5. Bol svi po 2 boda, 6. Gripe 1 bez bodova.
Sastavi ekipa: Bol: Roko Matas, Duje Spain, Marino Ćuk, Luka Dadić, Pavao Grgić, Marin Kupina, Predrag Bubalo, Dražen Bošnjak, Dragan Bubalo, Dujam Orlandini.

Gripe 1: Marko Buratović, Antun Vukičević, Duje Reić, Pjero Tramontana, Mateo Dujmović, Anđelo Marović, Krešimir Polić, Josip Kronja, Luka Šundov, Duje Vojković, Maro Bremec, Karlo Wilhelm.

Ravne njive 2: Ante Kotromanović, Božo Šarić, Bruno Buzov, Luka Bosančić, Luka Jugov, Grgo Rajčić, Marko Tomić, Ante Krstulović, Marko Soldić, Danijel Anđelić.

Žrnovnica: Jelena Ljubos, Lana Babić, Ana Pavić, Ivan Kalinski, Ivan Ljubos, Tino Delić, Ivan Bartulović, Stipe Đerek, Bruno Kalaš, Ivan Glavaš, Leon Suzić, Marin Reljić, Luka Miloš.

Spinut 2: Josip Penava, Lorenco Stipišić, Stipe Barač, Jakov Borčić, Petar Bašić, Roko Glavina, Božidar Pribudić, Stjepan Armanda, Ivan Plavčić, Drago Sušac.

Spinut 3: Bartul Marinović, Bepo Bobanac, Marko Barać, Teo Gudić, Luka Čaljkušić, Ante Maglić, Luka Šunjić, Ivor Šimundić, Marin Kliškinić, Ivano Durdov.

Gripe 2: Roko Butorac, Ivan Grgurević, Petar Radica, Josip Marević, Petar Vitlić, Vid Tomović, Ivo Martinić, Leo Stipičić, Stipe Neveščanin, Ante Sučić, Lovre Odak.

Gripe 3: Toma Topić, Marko Bačić, Leo Dobrković, Jakov Petković, Karlo Tokić, Roko Neveščanin, Toma Krstić, Ivan Stanić, Roko Tomić, Luka Rončević, Damjan Vujnović, Roko Jerčić Borzić, Leo Budić.

Spinut 1: Pave Piacun, Diego Vladislavić, Jan Babić, Marin Đapić, Roko Tomić, Goran Perić, Jakov Baretić, Franko Kukoč.

Pazdigrad: Jure Marović, Toni Vrzić, Luka Bumbak, Ivan Milas Caktaš, Dino Maretić, Marin Vuković, Gabriel Milas Caktaš, Ante Šošić.

Mejaši: Tin Jović, Bruno Mišljenčević, Davor Vukšić, Mako Nikolić, Karlo Valentić, Ivan Čorkalo, Ante Neveščanin, Toni Luetić.

Mini basket Žuta liga, 2. kolo (pomoćna dvorana Gripe):
Spinut – Mejaši 10:13 Gripe 1 – Gripe 2 19:13 Pazdigrad – Ravne njive 21:22.
Sastavi ekipa u 2. kolu:

Spinut: Luka Srdanović, Ivan Popović, Toni Valerijev, Roko Grubišić, Fabjan Marasović, Luka Milinović, Mihael Vržina.

Mejaši: Roko Latković, Ivano Stanić, Emanuel Miljanić, Nikola Popović, Marin Čorkalo, Vito Đurašinović, Luka Voloder, Maja Zeko.

Gripe 1: Filip Valerijev, Andro Ivančev, Toni Amižić, Frane Poljak, Kristijan Čović, Pjero Bodulić, Toma Ljubičić, Luka Lipovac, Jure Jukić.

Gripe 2: Šime Henjak, Dag Tešanović, Maks Kalinić, Borna Špiljak, Petar Donjerković, Vigo Vranjić, Toni Mušac, Marko Đipalo, Karlo Vlaho, Marin Omrčen, Luka Duvnjak.

Pazdigrad: Ivan Vučković, Ivan Milas Caktaš, Josip Čaljkušić, Tomo Bolotin, Gabrijel Milas Caktaš, Ivan Brzić, Roko Brolić, Dino Maretić, Haris Ibrahimović.

Ravne njive: Aurora Kasalo, Magdalena Berecka, David Jugov, Gabriel Kurobasa, Zvone Mandalinić, Lovre Grubišić, Eva Barišić.

Poredak: Prva je ekipa Gripe 1 s 4 boda, slijede Pazdigrad, Ravne njive, Gripe 2 i Mejaši s po 2 boda, a Spinut je bez bodova.

Podijeli, neka i drugi vide.

NAJNOVIJE

/* ]]> */